KUCHYNĚ - CENTRUM ŽIVOTA RODINY
Nová kuchyňská linka musí být velmi funkční a zároveň útulná. Celkové sladění barev je důležité i s celým prostorem kuchyně. Z tohoto důvodu při osobním jednání se zákazníkem můžeme lépe zjistit jeho potřeby, požadavky a navrhnout, tak novou variantu kuchyňské linky či celé kuchyně. Provádíme kompletní práce spojené s rekonstrukcí kuchyně – instalatérské práce, elektrikářské práce, malířské práce, podlahy, dveře, okna. Zákazník při prvním jednání od nás získává zdarma grafický návrh, cenovou kalkulaci a doporučené vybavení.
10 let pod značkou VV VOCH s.r.o. - to je firma se zárukou kvality.
kuchyňské linky Plzeň
 

Kuchyňské linky

Naše firma nabízí kuchyňské linky vlastní výroby nebo dovážíme standartní sestavy kuchyňských linek.

U vlastní výroby je velký výběr lamina. Korpusy požíváme v tloušce 18 mm. Dvířka lze zhotovit také z lamina nebo MDF, lesk či masiv. Samozřejmostí jsou i dvířka prosklená či v hliníkovém rámečku. Zde dbáme na kvalitu provedení a různé možnosti rozměrů a řešení. Náš designový poradce vám rád navrhne kuchyňskou linku dle vašich představ a možností. Hlavní předností firmy je, že zajistíme veškeré nutné stavební úpravy pro montáž nové kuchyňské linky a to i včetně kompletního připojení. Veškeré práce řídí a koordinuje stavební dozor.

U dovážených standartních sestav je spíše přihlíženo na nižší cenovou hladinu. Samozřejmostí jsou i zde veškeré nutné stavební práce a montáže.

Kuchyňské linky montujeme včetně spotřebičů a celkového připojení. Nebo lze standartní sestavy pouze zakoupit.

Na veškeré kuchyňské linky vlastní výroby poskytujeme 5 let záruku.


Sestavte si svoji kuchyňskou linku

Kompletní přehled skříněk včetně ceníku:
Horní skříňky
60 cm
Horní skříňky
75 cm
Dolní skříňky
85 cm
Potravinové skříně
Nástavce


Kuchyňské linky
Samostatné skříňky ukázka barevnosti a tvaru dvířek
dvířka MDF, Masiv, Grena (dovoz)
Zakázková výroba dvířka MDF Grena vlastní výroba


kuchyňská linka kuchyňská linka rovná
kuchyně rohová kuchyně rovná

Kuchyňské linky Plzeň - kuchyně vlastní výroby i standardní sestavy kuchyňských linek, montáž kuchyňské linky, rekonstrukce kuchyně, kuchyňské spotřebiče, vodoinstalace

nábytek

koupelny

kuchyně

hodnocení firmy

firma