KUCHYNĚ - CENTRUM ŽIVOTA RODINY
Nová kuchyňská linka musí být velmi funkční a zároveň útulná. Celkové sladění barev je důležité i s celým prostorem kuchyně. Z tohoto důvodu při osobním jednání se zákazníkem můžeme lépe zjistit jeho potřeby, požadavky a navrhnout, tak novou variantu kuchyňské linky či celé kuchyně. Provádíme kompletní práce spojené s rekonstrukcí kuchyně – instalatérské práce, elektrikářské práce, malířské práce, podlahy, dveře, okna. Zákazník při prvním jednání od nás získává zdarma grafický návrh, cenovou kalkulaci a doporučené vybavení.
10 let pod značkou VV VOCH s.r.o. - to je firma se zárukou kvality.
kuchyňské linky Plzeň
 

Kuchyňské linky

Naše firma nabízí kuchyňské linky vlastní výroby.

Nabízíme velký výběr korpusů - korpusy o tloušce 18 mm:

od výrobce EGGER          - další informace zde

od výrobce Kronospan    - další informace zde

Dvířka lze zhotovit také z lamina nebo MDF, lesk či masiv. Samozřejmostí jsou i dvířka prosklená či v hliníkovém rámečku. Zde dbáme na kvalitu provedení a různé možnosti rozměrů a řešení. Náš designový poradce vám rád navrhne kuchyňskou linku dle vašich představ a možností. Hlavní předností firmy je, že zajistíme veškeré nutné stavební úpravy pro montáž nové kuchyňské linky a to i včetně kompletního připojení. Veškeré práce řídí a koordinuje stavební dozor.

Dvířka nabízíme od firmy Trachea - další informace zdeKuchyňské linky Plzeň - kuchyně vlastní výroby i standardní sestavy kuchyňských linek, montáž kuchyňské linky, rekonstrukce kuchyně, kuchyňské spotřebiče, vodoinstalace